Elite Plus Partner
logo Juniper Mist

Juniper Mist

Budujemy sieć opartą na sztucznej inteligencji z myślą o jednej rzeczy: Niezrównane wrażenia użytkownika.

Pierwsza i jedyna bezprzewodowa sieć LAN oparta na sztucznej inteligencji

Mimo że technologia bezprzewodowa ma kluczowe znaczenie dla Twojego przedsiębiorstwa, może również okazać się zawodna i trudna w zarządzaniu. W tym przypadku pomocne jest rozwiązanie firmy Mist: innowacyjna sieć WLAN wykorzystująca uczenie maszynowe, która zapewnia bardziej przewidywalną, niezawodną i mierzalną łączność Wi-Fi. W tej sieci dostępne są również w czasie rzeczywistym informacje o klientach i ich urządzeniach mobilnych. To z kolei pozwala wprowadzać nowe rodzaje usług i informacji wykorzystujących dane lokalizacyjne.

Rozwiązanie Juniper MIST oferuje szczegółowe informacje i dane analityczne dotyczące całej sieci, zapewniając użytkownikom wyjątkową wygodę korzystania z sieci.

Inteligentna sieć WLAN, która zapewnia przewidywalną wydajność w standardzie Wi-Fi 6

Dzięki pierwszej na świecie bezprzewodowej sieci LAN (WLAN) opartej na technologii sztucznej inteligencji (SI) firma Mist wprowadziła prawdziwą innowację w obszarze łączności bezprzewodowej. W uczącej się maszynowo sieci WLAN firmy Mist łączność Wi-Fi staje się przewidywalna, niezawodna i mierzalna, a także zapewnia niespotykany dotąd wgląd w wygodę korzystania z sieci przez użytkowników. Czasochłonne zadania wykonywane dotychczas ręcznie przez personel IT zostają zastąpione przez proaktywną automatykę i samonaprawianie się sieci oparte na technologii SI, co obniża koszty operacyjne związane z łącznością Wi-Fi oraz pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Rozwiązanie firmy Mist łączy w sobie łączność Wi-Fi klasy korporacyjnej, Bluetooth® LE i technologię internetu rzeczy (IoT), dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wartość swoich sieci bezprzewodowych poprzez spersonalizowane usługi lokalizacyjne, takie jak wyszukiwanie odpowiedniej drogi, powiadomienia o bliskości obiektu oraz lokalizację środków trwałych. Dzięki opatentowanej przez firmę Mist wirtualnej technologii BLE (vBLE) niepotrzebne są ani emitery na baterię, ani kalibracja ręczna. Zarządzanie wszystkimi operacjami odbywa się za pomocą otwartej i programowalnej architektury firmy Mist, pozwalającej świadczyć mikrousługi w chmurze. W ten sposób zapewniona jest maksymalna skalowalność i wydajność sieci bezprzewodowych oraz usług lokalizacyjnych, a jednocześnie wprowadzany jest poziom elastyczności znany z metodyki DevOps.

Juniper Mist

Rozwiązania

Zalety sieci bezprzewodowej wykorzystującej sztuczną inteligencję

W przedsiębiorstwach sieci bezprzewodowe zyskują na znaczeniu bardziej niż kiedykolwiek, jednak coraz trudniej rozwiązywać problemy w tych sieciach ze względu na mnogość urządzeń, systemów operacyjnych i aplikacji. Bez strategii łączności bezprzewodowej opartej na SI środowisko IT po prostu nie jest w stanie sprostać surowym wymaganiom użytkowników sieci bezprzewodowych. Obecnie rozwiązanie firmy Mist dotyczące sieci bezprzewodowych opartych na SI dostępne jest dla wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość.

Kiedy sztuczna inteligencja krąży w powietrzu, wszystko staje się możliwe.

W zestawie narzędzi oferowanych przez Mist znajdują się algorytmy nienadzorowanego uczenia maszynowego w celu obliczania zmieniających się modeli utraty mocy sygnału dla wszystkich urządzeń mobilnych w czasie rzeczywistym. Oferowana przez Mist chmura wykorzystuje SI i zaawansowane przetwarzanie danych do analizy dużych ilości bogatych metadanych zebranych z punktów dostępowych sieci firmy Mist, zapewniając szczegółowe informacje, które można wykorzystać w praktyce.

Juniper Mist

Benefits

Nadzorowane uczenie maszynowe koreluje zdarzenia w celu szybkiej identyfikacji ich pierwotnych przyczyn.

Wykrywanie anomalii w szeregach czasowych pozwala określić negatywne trendy oraz wielkość ich wpływu.

Oparte na sztucznej inteligencji zarządzanie zasobami radiowymi (Radio Resource Management, RRM) optymalizuje ustawienia RF w czasie rzeczywistym w oparciu o zmieniające się warunki.

Przetwarzanie języka naturalnego (NLP) służy do prostego i szybkiego formułowania złożonych zapytań, a nienadzorowane uczenie maszynowe jest wykorzystywane w technologii vBLE firmy Mist do dokładnego lokalizowania użytkowników i urządzeń.

Lokalizuj zasoby i uzyskaj wgląd w przepływy pracy dzięki lokalizacji wewnątrz budynków.

Uprość operacje sieciowe i zamień spostrzeżenia w działania dzięki wirtualnemu asystentowi sieciowemu Marvis.

Access Point z maksymalną prędkością transmisji danych 2,400 Mbps w paśmie 5GHz i 1,184 Mbps w paśmie 2.4GHz.

Placeholder for Aerial view hanging bridgeAerial view hanging bridge

Wprowadzanie sztucznej inteligencji do sieci bezprzewodowych

Uproszczenie operacji, przyspieszenie rozwiązywania problemów i zapewnienie bezprecedensowego wglądu w pracę użytkowników sieci bezprzewodowej

Mist Learning WLAN wykorzystuje uczenie maszynowe i sieci neuronowe, aby uprościć operacje, przyspieszyć rozwiązywanie problemów i zapewnić bezprecedensową widoczność wrażeń użytkownika. Jesteśmy jednak dopiero u progu jego prawdziwego potencjału - tuż za rogiem czeka na nas prawdziwy wirtualny asystent sieci bezprzewodowej, który może proaktywnie identyfikować i rozwiązywać problemy oraz szybko i niezawodnie przewidywać przyszłe zdarzenia. W jaki sposób korzystasz obecnie z zalet A.I. w sieciach bezprzewodowych i jakie kroki powinieneś podjąć, aby przygotować się na ten rozwijający się świat?

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji