Firma

Airlock został partnerem Nomios Poland

Do przeczytania w 3 min.
Placeholder for Architectural hall way led wallArchitectural hall way led wall

Share

Airlock dołącza do grona strategicznych partnerów Nomios Poland w zakresie dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa aplikacji webowych

Nomios Poland sp. z o.o. (Nomios), wiodący dostawca rozwiązań i usług z zakresu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa cyfrowego, ogłasza partnerstwo strategiczne z Airlock, zaufanym międzynarodowym dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa aplikacji webowych i interfejsów API.

Porozumienie, obowiązujące od 01 lipca 2023 roku, umocni pozycję Nomios Poland jako certyfikowanego Partnera Gold Airlock, co pozwoli spółce na rozwijanie swojej oferty nie tylko na terenie Polski, ale także na rynku europejskim. Pierwsza faza ekspansji obejmie rynki: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Luksemburga i Włoch.

Nomios Poland może pochwalić się imponującym portfolio nowoczesnych rozwiązań, w tym Usługami
Zarządzania Bezpieczeństwem oraz Doradztwa, co czyni spółkę idealnym partnerem w planach
międzynarodowej ekspansji Airlock.

„Po wielu rozmowach na temat sytuacji rynkowej i naszych wieloletnich doświadczeń z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych i kontroli dostępu, cieszymy się, że Nomios dołączyła do nas jako część naszej strategicznej ekspansji na rynek europejski” — powiedział Thomas Kohl, Senior Business Development Manager International w Airlock "Wiedza technologiczna naszych Partnerów, jak i znajomość lokalnego rynku, doskonale współgrają z naszym celem, jakim jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa aplikacji webowych poprzez nasze oferty WAAP, Microgateway, cIAM i 2FA" — dodał Kohl.

Nomios i Airlock kluczowymi graczami na konkurencyjnym rynku

Połączenie sił Nomios i Airlock ma na celu zrewolucjonizować bezpieczeństwo aplikacji webowych w regionie. Partnerzy będą wyposażać Klientów w narzędzia i wiedzę niezbędną do ograniczenia ryzyka związanego z lukami w zabezpieczeniach aplikacji webowych i skutecznej ochrony ich zasobów cyfrowych przed nieautoryzowanym dostępem. Nacisk zostanie położony na zapewnienie solidnej ochrony, skalowalności i niezawodności w celu ochrony krytycznych zasobów cyfrowych i zapewnienia bezprzerwowej pracy.

„Doświadczenia technologiczne w naszych kluczowych sektorach biznesowych na rynku lokalnym motywują nas do integracji rozwiązań Airlock z naszym portfolio jako kompleksowego zabezpieczenia aplikacji webowych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej technologii, dążymy do dostarczania innowacyjnych, wysokiej jakości i efektywnych kosztowo zabezpieczeń dla największych firm i organizacji na rynkach wielu europejskich krajów, w różnych środowiskach”
— powiedział Jacek Wojdal, Prezes Zarządu Nomios Poland.

O Airlock
Airlock® - Innowacja w zakresie bezpieczeństwa firmy Ergon Informatik AG

Airlock, wiodący dostawca rozwiązań bezpieczeństwa aplikacji internetowych, oferuje kompleksowy pakiet produktów zaprojektowanych w celu ochrony organizacji przed cyberzagrożeniami. Dzięki silnemu naciskowi na innowacje, Airlock stał się zaufanym partnerem dla przedsiębiorstw na całym świecie, umożliwiając im zabezpieczenie swoich zasobów cyfrowych i zapewnienie ciągłości biznesowej. Za marką Airlock stoi Ergon Informatik AG, jeden z wiodących dostawców usług IT w Szwajcarii.

Nomios Poland sp. z o.o.
Partner programu “PWCyber”, realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji

Nomios Poland (spółka z GK Nomios Group) to niezależny dostawca rozwiązań i usług z zakresu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa cyfrowego, sieci krytycznych dla biznesu, rozwiązań chmurowych i usług zarządzanych. Spółka powstała z połączenia ugruntowanych na lokalnym rynku podmiotów: Infradata Polska sp. z o.o. i DIM System wraz ze spółkami od niej zależnymi, czyli Tukan IT sp. z o.o. oraz SOC24 sp. z o.o.

Łącząc technologie, procesy i fachową wiedzę tworzymy rozwiązania i usługi następnej generacji. W swojej ofercie posiadamy autorskie rozwiązania SOC24 (Security Operations Center) oraz GREENmod (system do klasyfikacji dokumentów oraz poczty elektronicznej). Nasi partnerzy strategiczni należą do wiodących dostawców technologii na świecie. Legitymujemy się najwyższym statusem partnerskim u producentów większości oferowanych systemów. Współpracujemy między innymi z firmami Juniper Networks, Trellix (wcześniej McAfee), F5 Networks, ProofPoint, TrendMicro, Fudo Security, InfoBlox, Ivanti (wcześniej Pulse Secure), Fortinet, Rapid7, IBM, Airlock oraz wieloma innymi.

Nasze certyfikaty

We współpracy z naszymi partnerami zostaliśmy uhonorowani wieloma certyfikatami partnerskimi na wysokim poziomie. Firma Juniper Networks wyróżniła nas certyfikatem Juniper Elite Partner oraz partnerstwem serwisowym na poziomie Service Operate. We współpracy z Fortinet posiadamy status Advanced w specjalizacjach SD-WAN i Data Center. Firma Trellix przyznała nam stopień partnerstwa Collaborate. Dodatkowo posiadamy partnerstwo na poziomie Platinum we współpracy z firmą Infoblox i F5 Network. Firma Nomios Poland posiada również status autoryzowanego partnera dla Rapid7 i jest upoważniona do wprowadzania na rynek, promowania i odsprzedaży produktów Rapid7 swoim Klientom.

Nomios w pigułce

  • 40+ partnerów technologicznych. Strategiczne partnerstwa z czołowymi producentami od 2004 r.,
  • 400+ certyfikowanych inżynierów,
  • 20+ lat doświadczenia,
  • 24/7 obsługa Klienta na całym świecie. Wskaźnik satysfakcji Klienta na poziomie 8.9,
  • 2000+ zadowolonych Klientów,
  • wielokrotnie nagradzana firma. Nagrody branżowe i akredytacje.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji