Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Fortinet NGFW

FortiGate jest jedynym urządzeniem NGFW z ujednoliconym zarządzaniem dla hybrydowych zapór sieciowych.

Placeholder for NGFWNGFW
Wstęp

FortiGate NGFW

Zapory sieciowe nowej generacji (NGFW) FortiGate firmy Fortinet, wyposażone w zaawansowane procesory NP7, są dostosowane do hybrydowych i hiperskalowych centrów danych. Te urządzenia NGFW konsolidują wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak inspekcja SSL, filtrowanie stron internetowych i zapobieganie włamaniom, zmniejszając koszty i złożoność. Doskonale sprawdzają ruch z dużą prędkością, zapewniając przepływ tylko legalnego ruchu, utrzymując w ten sposób optymalną wydajność sieci.

Jako część Fortinet Security Fabric, urządzenia FortiGate NGFW płynnie integrują się z innymi rozwiązaniami Fortinet i narzędziami innych firm, zwiększając bezpieczeństwo przed znanymi zagrożeniami i zagrożeniami typu zero-day. Integracja ta, wzmocniona usługami opartymi na sztucznej inteligencji, takimi jak FortiGuard i FortiSandbox, usprawnia zarządzanie bezpieczeństwem i poprawia ogólną wydajność operacyjną.

FortiGate

Rozwiązania

FortiGate zapewnia bezbłędną konwergencję, którą można skalować do dowolnej lokalizacji: zdalnego biura, oddziału, kampusu, centrum danych i chmury.

Placeholder for FirewallFirewall
1
. pozycja
Najczęściej wdrażana zapora sieciowa
Placeholder for Opposite directionsOpposite directions
500
+
Dostępne integracje ekosystemów
Placeholder for PowerPower
36
x
Lepsza wydajność niż zapory sieciowe konkurencji
FortiGate

Cechy i korzyści

Odkryj najnowocześniejsze możliwości zapór sieciowych nowej generacji (NGFW) firmy Fortinet, będących kamieniem węgielnym nowoczesnego cyberbezpieczeństwa. Te NGFW oferują sześć kluczowych funkcji, z których każda została zaprojektowana w celu zwiększenia bezpieczeństwa sieci i wydajności w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie.

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami

Urządzenia NGFW firmy Fortinet łączą w sobie zaawansowane funkcje, takie jak IPS, antywirus i filtrowanie sieci w celu proaktywnego wykrywania zagrożeń i zapobiegania atakom.

Głęboka inspekcja pakietów

blokowania zaawansowanych zagrożeń, w tym złośliwego oprogramowania i komunikacji C&C, pomijanych przez tradycyjne zapory sieciowe.

Świadomość tożsamości użytkownika

Urządzenia Fortinet NGFW integrują się z systemami takimi jak Active Directory w celu egzekwowania zasad bezpieczeństwa specyficznych dla użytkownika, zwiększając bezpieczeństwo i minimalizując ryzyko.

Skalowalność i wydajność

Zaprojektowane z myślą o szybkim ruchu, urządzenia Fortinet NGFW oferują wysoką wydajność bez poświęcania bezpieczeństwa, spełniając wymagania nowoczesnych sieci.

Integracja z ekosystemem bezpieczeństwa

Urządzenia Fortinet NGFW integrują się z różnymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, promując kompleksowe podejście do bezpieczeństwa i lepszą reakcję na zagrożenia.

Widoczność i kontrola aplikacji

Urządzenia Fortinet NGFW umożliwiają szczegółowe monitorowanie i zarządzanie ruchem sieciowym w oparciu o określone aplikacje, zapewniając precyzyjną kontrolę dostępu i zasad.
Video

Lider w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ 2022 dla sieciowych zapór ogniowych

Firma Fortinet została uznana za lidera w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ 2022 dla sieciowych zapór sieciowych, po raz 13. w raporcie Magic Quadrant, i uzyskała najwyższą pozycję w rankingu Ability to Execute.

Fortinet z dumą produkuje jedyną zaporę sieciową nowej generacji z uniwersalnym ZTNA, wbudowaną piaskownicą i usługą SOC-as-a-Service. Dołącz do CMO Johna Maddisona na czacie przy kominku, podczas którego on i Nirav Shah, wiceprezes ds. produktów i rozwiązań, omówią najnowsze innowacje w NGFW.

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Video

Łatwa migracja do FortiGate NGFW

Usługa FortiConverter firmy Fortinet zapewnia bezproblemową migrację, aby pomóc organizacjom w szybkim i łatwym przejściu z szerokiej gamy starszych zapór ogniowych na zapory nowej generacji FortiGate (NGFW). Ta zautomatyzowana usługa upraszcza proces przejścia, wykorzystując sprawdzone metodologie migracji, które eliminują czasochłonny wysiłek i błędy ludzkie związane z ręczną konwersją. Zobacz, w jaki sposób usługa FortiConverter Service może pomóc organizacjom przejść na FortiGate NGFW i cieszyć się optymalną wydajnością sieci oraz ochroną bezpieczeństwa dzięki najnowszym technologiom FortiOS.

Przypadki użycia

Fortinet NGFW

icon Oddział
Oddział
Chroń i łącz swoją rozproszoną sieć brzegową dzięki zabezpieczeniom opartym na AI/ML i innowacyjnej konwergencji, która obejmuje bezpieczną sieć SD-WAN.
icon Campus
Campus
Uzyskaj widoczność i ochronę witryn korporacyjnych, aby zarządzać aplikacjami, użytkownikami, urządzeniami i dostępem za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego.
icon Centrum danych
Centrum danych
Wdrażaj zabezpieczenia w hiperskali dzięki spójnej, skoordynowanej ochronie, bogatym interfejsom i deszyfrowaniu, które skalują się do dowolnego środowiska.
icon Segmentacja
Segmentacja
Chroń swoje zasoby dzięki bogatym możliwościom makro- i mikrosegmentacji.
icon Multicloud
Multicloud
Zintegruj ochronę chmury publicznej i prywatnej z łatwą w zarządzaniu automatyzacją w jednym okienku.
icon Zdalny
Zdalny
Rozszerz ochronę FortiGate NGFW za pomocą SASE i chroń użytkowników gdziekolwiek pracują.
Materiały

Dowiedz się więcej o NGFW

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o NGFW (w języku angielskim).

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Updates

Więcej aktualizacji