5G signaling solutions

Umożliwienie świadczenia usług 5G przy optymalnym wykorzystaniu inwestycji w istniejące systemy.

Nomios zapewnia funkcje sieci 5G, a także współpracę ze starszymi funkcjami 3G, 4G, Fixed/Wi-Fi. W ten sposób Nomios wspiera dostawców usług w uruchamianiu usług 5G przy optymalnym wykorzystaniu inwestycji w istniejące systemy. Należą do nich HTTP/2 Proxy, Binding Support Function (BSF), Security Edge Protection Proxy (SEPP), interworking 4G-5G i inne.

Umożliwienie przejścia z 4G na rdzeń NG 5G

Dostawcy usług chcą konwergencji sieci - nie powielanych funkcji (dla każdej sieci dostępowej) hostowanych na wspólnej infrastrukturze (źródło: NGMN). Dostawcy usług zainwestowali znaczne środki w 4G EPC, podejmując wiele wysiłków w celu włączenia produktów opartych na protokole Diameter do swoich zasobów SS7. 5G nie tylko wprowadzi nowe elementy sieci rdzeniowej, ale również nowy protokół sygnalizacyjny: HTTP/2. Obecnie standaryzacja 5G poczyniła znaczne postępy, nadszedł czas, aby rozważyć dostępne opcje na drodze do 5G.

Portfolio 5G

Portfolio produktów Nomios obejmuje funkcje sieciowe 5G oparte na oprogramowaniu, które wspierają dostawców usług w przejściu ze starszej sieci do 5G Next Generation Core.

Portfolio produktów 5G obejmuje:

Produkty Nomios są oparte na oprogramowaniu, niezależne od sieci dostępowej i wieloprotokołowe z założenia. Większość producentów dostarcza luźno sprzężone rozwiązania punktów sygnalizacyjnych, składające się z wielu starszych produktów zintegrowanych jako rozwiązanie wtórne lub patchwork. Produkty Nomios są oparte na konstrukcji pojedynczego silnika, zoptymalizowanego dla sieci konwergentnych. Umożliwia to ujednolicenie operacji, centralną integrację IT oraz zarządzanie abonentami w czasie rzeczywistym w sieciach dostępowych. Ponadto wszystkie produkty są oparte na graficznym interfejsie użytkownika (GUI) i korzystają z pojedynczej licencji pojemnościowej z możliwością dowolnego mieszania ruchu w ramach obsługiwanych protokołów (SS7, Diameter, RADIUS, SIP, HTTP itp.).

Przygotowanie do konwergencji

Konwergencja wymaga produktów, które działają w różnych domenach, sieciach, technologiach, sprzedawcach i usługach. Produkty te powinny wspierać interoperacyjność i stopniową migrację/przejście do 5G. Dotyczy to zarówno inwestycji w nowe funkcje sieci 5G, jak i wymiany starszych produktów (np. STP, DRA).

Nomios jest preferowanym dostawcą produktów sygnalizacyjnych i aplikacji sieciowych następnej generacji, zaprojektowanych w celu wspierania dostawców usług dążących do konwergencji między starszymi i następnymi generacjami sieci. Tworzy to krajobraz, dzięki któremu nowa sieć 5G będzie mogła się rozwijać, nie stając się kolejnym silosem technologicznym.

Połącz się z nami

Eksperci w dziedzinie 5G i rozwiązań mobilnych

Nasz zespół jest dostępny na szybką rozmowę telefoniczną lub spotkanie wideo. Połączmy się i porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, przeanalizujmy raporty porównawcze dostawców lub porozmawiajmy o nadchodzących projektach IT. Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu