Protocol interworking function

Zapewnienie integracji i płynnego przejścia między protokołami.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci, coraz większa liczba protokołów sygnalizacyjnych i interfejsów zostały wprowadzone do sieci stacjonarnych i mobilnych. Ma to na celu zapewnienie odrębnej łączności, funkcji i właściwości wielu produktów pochodzących od wielu dostawców.

Podczas gdy branża telekomunikacyjna nadal opiera się na łączności opartej na protokołach SS7 i Diameter, protokół HTTP/2 zostanie wprowadzony jako protokół sieci rdzeniowej następnej generacji 5G.

Korzystanie z wielu protokołów i domen technologicznych wymaga współpracy między protokołami, a ta jest wymagana nie tylko w celu zapewnienia integracji i płynnego przejścia między protokołami istniejących domen Mobile Fixed/WiFi lub IT, ale także w celu umożliwienia połączenia z 5G (HTTP/2 based) Next Generation Core. Dla większości dostawców, operatorów i integratorów oznacza to konieczność dodania nowych interfejsów do poszczególnych produktów sieciowych, co zazwyczaj kończy się kosztownymi, czasochłonnymi i wymagającymi dużych zasobów projektami rozwojowymi.

Nomios dostarcza pierwszą na świecie bramę Interworking Gateway, zapewniającą interoperacyjność typu any-to-any, routing i orkiestrację usług. To wysokowydajne rozwiązanie zostało zaprojektowane w celu umożliwienia zastosowania sygnalizacji w sieciach i systemach IT dowolnego producenta, bez konieczności prowadzenia prac badawczo-rozwojowych.

Połącz się z nami

Eksperci w dziedzinie 5G i rozwiązań mobilnych

Nasz zespół jest dostępny na szybką rozmowę telefoniczną lub spotkanie wideo. Połączmy się i porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, przeanalizujmy raporty porównawcze dostawców lub porozmawiajmy o nadchodzących projektach IT. Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu